Në familjen e ish- deputetit të Kuvendit të Kosovës, Gani Gecit sonte ka festë. Burrat janë mbledhur dhe po festojnë për ardhjen në jetë të nipit.

Ish deputeti Gani Geci ka bërë të ditur se i është bashkuar festës. Ai madje ka publikuar një video nga atmosfera në odën ku po mbahet ahengu.

“Sante për nder të lindjes së nipit Alpit, nipat po bëjnë muzikë me kanë thirrë edhe mua plakun me ua ba pak shyhret.”, ka shkruar Geci krahas videos së publikuar në facebook./21Media

Videon mund ta shihni duke klikuar këtu.