Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladorvci ka njoftuar se në testimin për Covid-19 ka rezultuar pozitiv.

Lladrovci ka bërë të ditur se ka vetëm temperaturë dhe asnjë shenjë tjetër. Ai gjithashtu ka bërë apel tek të gjithë që t’i repskejtojnë rekomandimet e IKSHPK-së dhe institucioneve.

“Izolimi im vijon në pajtim me rekomandimet e institucioneve shëndetësore deri në shërimin e plotë. Respektoni rekomandimet e IKShPK dhe të institucioneve tjera relevante. Bartni maskën, ruani distancën, mbani higjienën” ka shkruar Lladrovci në Facebook. /21Media