Reagimi i Abaz Krasniqit nga kamera e fshehur

Moderatori i njohur, Abaz Krasniqi këtë javë ishte pjesë e rubrikës “Kamera e fshehur” në emisionin “1 Kafe prej Shpisë”.
Visari ishte kujdesur deri në detajin e fundit që Abazi dhe kolegia e tyre Egzona të mbesin të habitur dhe frikësuar nga ajo se çfarë bëri Visari.
Reagimin e veçantë të Abazit mund ta ndiqni në videon më poshtë./21Media

Back to top button