Qante nga gëzimi

Qante nga gëzimi

Një vajzë e ëmbël u gëzua pa masë kur e kuptoi se po bëhet me një vëlla ose motër. Në prag të Krishtlindjeve, ajo po i hapte dhuratat që ia kishin bërë prindërit. Në mesin e tyre ishte edhe një dhuratë e këndshme, befasia më e mirë për të. Ishte një kartolinë në të cilën shkruante:

“Për Audrey, përshëndetje, jam vëllai ose motra jote. Mezi po pres të të takojë në korrik. Vitin tjetër, me dashuri foshnja”, dhe kur e kuptoi këtë ajo qante nga gëzimi, transmeton rtv21.tv

U shpreh se kjo ishte një ndër ditët më të lumtura për të./21Media