Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen

Neymar apo Pogba, kjo është dilema e drejtuesve madrilen

Real Madrid do të heq dorë nga Pogba, nëse ata do të transferojnë yllin e Paris Saint-Germain Neymar, sipas the Sun.

Rivalët e “Los Blancos”, Barcelona janë favorit të nënshkruajnë me brazilianin, por Zidane është i gatshëm të bëjë çmendurinë dhe ta bind brazilianin ti bashkohet Realit.

Francezi është i gatshëm të ofrojë shërbimet e Isco, Marcelo ose Raphael Varane në mënyrë që ta transferojë Neymar, si dhe një pjesë të konsiderueshme parash dhe një page të lartë për brazilianin.