Reali i interesuar për sulmuesin e Unitedit

Real Madridi e dëshiron lojtarin e Man.Unitedit

Gjiganti spanjoll, Real Madrid është i interesuar për të transferuar në skuadër sulmuesin e skuadrës së Manchester Unitedit,  Marcus Rashford.

“Diario Gol” njofton se trajneri i ”Los blancos”, Zinedine Zidane është shprehur i interesuar që të bëjë këtë transfer.

Përveç tj, Zidane i dëshiron në skuadër edhe Andrea Belotti, Kylian Mbappe dhe Pierre-Emerick Aubameyang./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button