Nuk e mori në Amerikë

Nuk e mori në Amerikë

Reali nuk e mori në ekip Dani Ceballos, për të luajtur në Internation Champions Cup.

Ceballos kërkon të luajë më shumë ketë sezon dhe ekziston një mundësi e madhe e largimit të tij. Arsenali dhe Tottenhami janë në garë për spanjollin.

Mediat spanjolle thonë se Ceballos po qëndron në Madrid, derisa ekipi i tij udhëtoi për në Amerikë.

Mesfushori ka bërë 23 paraqitje në sezonin e kaluar dukë shënuar tri gola.