Sot në emisonin “Çka ka me hongër”, shefi i kuzhinës Arsim Mehemti ka përgaditur “Gjellë viçi me patate”.

Përbërësit që ju duhen për këtë recetë dhe dhe rocedurën e gatimit e gjeni më poshtë./21Media