Për të gjithë që e doni kuzhinën, Shefi i kuzhinës, Arsim Mehmeti sot ka sjell një recetë të re e të shijshme, “Steak me Jack Daniels salcë”. Për ta kuptuar procedurën se si përgatitet dhe përbërësit që ju duhen, ju ftojmë ta shikoni videon më poshtë./21Media