Për të gjithë që e doni kuzhinën, po ju sjellim një recetë të re e të shijshme, “Sufle me krem djathi”. Për ta kuptuar procedurën se si përgatitet dhe përbërësit që ju duhen, ju ftojmë ta shikoni videon./21Media