Liverpooli vazhdon kontratën me një qendërmbrojtës

Liverpooli vazhdon kontratën me një qendërmbrojtës

Skuadra e njohur angleze, Liverpool ka nënshkruar kontratë të re me futbollistin e njohur kroat. Bëhet fjalë  për lojtarin dhe qendërmbrojtësin e ”The Reds”, Dejan Lovren, me të cilin, sot skuadra e ka vazhduar kontratën.

Kjo është bërë e ditur në faqen zyrtare të klubit, e cila ka njoftuar se lojtari do të jetë pjesë e gjigantit anglez edhe 4 vjetë./21Media