Albertina duket shumë bukur

Albertina duket shumë bukur

Nusja e djalit të këngëtarit të njohur, Afrim Muçiqit, Albertina Krajkova që nga martesa e saj është pjesë e pandashme e mediave roze.

Albertina arrin që me pamjen e saj të rrëmbej vëmendje në secilën fotografi të publikuar në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

Kur jemi te pamja, Albertina me postimin e fundit ka treguar se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga e ngjyra e mbyllët që ajo i mbante i ka bërë në nuanca ari.

Kujtojmë që Albion Muçiqi dhe Albertina Krajkova janë martuar në muajin korrik, të cilët kishin organizuar në një ceremoni të bukur./21Media