Albertina bleu këtë veturë luksoze

Albertina bleu këtë veturë luksoze

Albertina Krajkova tashmë është emër i njohur në mediat rozë. Ajo është reja e këngëtarit të mirënjohur të skenës, Afrim Muçiqi. Tash e sa kohë ajo po zë vend në mediat rozë për çdo paraqitje të saj dhe jo vetëm.

Bukuroshja së fundi ju prezantoi me veturën e saj superluksoze, të cilën sapo e ka blerë. Bëhet fjalë për një veturë të tipit BMW, transmeton rtv21.tv

Vlen të theksohet se Albioni dhe Albertina kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në muajin korrik dhe organizuan një ceremoni të bukur që do të mbahet mend për shumë kohë./21Media