Alebrtina publikoi fotosesionin e dasmes

Alebrtina publikoi fotosesionin e dasmes

Djali i këngëtarit të mirënjohur, Afrim Muçiqit, Albioni para disa dite është martuar me bukuroshen, Albertina Krajkovën, shkruan rtv21.tv

Albertina ishte ajo e cila publikoi pamje nga dasma si dhe kanagjeqi. Ndërsa, ajo pak më parë në instagram publikoi disa fotografi nga fotosesioni i dasmës.

Albion Muçiqi dhe Albertina Krajkova janë fejuar në vitin 2016. Fejesa e çiftit ka bërë bujë në media, pasi në aheng kanë qenë të pranishëm shumë fytyra publike, përfshirë edhe politikanë. Albertina Krajkova është mbesa e aktorit të ndjerë, Ibrahim Krajkovës, i njohur për publikun si Leci./21Media