Albertina po duket shumë bukur

Albertina po duket shumë bukur

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina është një ndër nuset më të komentuara të estradës.

Albertina e veshur me dimi e jelek dhe e rregulluar aq bukur, po feston Bajramin për herë të parë si nuse në familjen e burrit.

Afrim Muçiqi, djalin e tij Albionin, i cili po ashtu është këngëtar e ka martuar në muajin korrik.

Albioni u martua në një ceremoni të bukur me Albertina Krajkovën. Dasma e tyre rrëmbeu vëmendje të madhe nga ana e publikut. /21Media