Këngëtarja e njohur dhe mjaft e dashur nga publiku, Remzie Osmani është martuar në vitin 1992. Ajo sonte në emisionin “21 Gradë” të RTV21 foli rreth ditës së dasmës së saj.

Këngëtarja tha se në atë ditë kur ajo ka dalë nga vetura si nuse, diku 1 mijë persona kanë qenë të pranishëm aty, shkruan rtv21.tv

Remzie Osmani është e martuar me Halil Hamzajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën./21Media