Sot për familjen e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit është ditë e veçantë. Bashkëshorti i këngëtares, Halili sot ka ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes së personit të saj të zemrës, artistja uroi bashkëshortin me fjalët më të mira, shkruan rtv21.tv

Gjysme shekulli dhe gjysme tjeter se bashku me ne,plote lumturi begati e shendet @halilhamzaj Gezuar”, shkroi Remzia në instagram, krahas tri imazheve të bukura, në të cilat shihet së bashku me bashkëshortin.

Remzie Osmani është e martuar prej shumë vitesh me Halil Hamzajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën./21Media