Ajo është njëra ndër emrat e njohur dhe mjaft të dashur nga publiku anë e mbanë trojeve shqiptare. Përkundër angazhimeve në karrierë, këngëtarja po gjenë kohë edhe për rrjete sociale, ku për fansat e shumtë po publikon pamje të shumta nga jeta private dhe profesionale e saj.

Sot, artistja e mirënjohur publikoi një imazh me personin e saj më të dashur, nënën e saj. Nga fotografia shihet se artistja ka ngjashmëri të madhe me nënën e saj, shkruan rtv21.tv

Ndryshe, “O sa mirë” është projekti i fundit muzikor i Remzie Osmanit, në bashkëpunim me vëllain e saj, Nexhat Osmanin. Projekti është publikuar më 04 korrik dhe deri tani në Youtube ka mbi 1 milion e 700 mijë klikime./21Media