Sot ishte ditë e veçantë për familjen e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit. Djali i këngëtares, Hamza sot e pati ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes së të birit, këngëtarja thuri një urim të veçantë, shkruan rtv21.tv

“Ti je universi yne. Te paçim gjithmone. U befsh 100 vjeq me jete shendet e lumturiu. Te duam shume”, shkroi artistja krahas një imazhi të bukur me të birin.

Kujtojmë që, Remzie Osmani është e martuar me Halil Hamzajn dhe së bashku kanë dy fëmijë, Hamzën dhe Riolën./21Media