Remzia shpreson ta zbusë monotoninë te fansat

Remzia shpreson ta zbusë monotoninë te fansat

Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani sot ka paralajmëruar këngën e radhës.

Ajo përmes një postimi ka bërë të ditur se kënga e re do të jetë me dinamizëm, shkruan rtv21.tv

“Me nje kenge plot dinamizem,shpresoj te ua zbusim pak monotonine fansa ,# kenga e re edhe pak”, ka shkruar artistja krahas postimit, në të cilin po merr pëlqime dhe komente të shumta.

Kujtojmë që, në kuadër të festave të fundvitit, Remzie Osmani ka publikuar këngët: “Lotët e nanës”, “Nusja jonë”, “Çika jonë” si dhe bashkëpunimi me vëllain e saj, Nexhat Osmanin, “Falma”./21Media