Remzie Osmani publikon fotografi nga dasma e saj me shumë të ftuar

Remzie Osmani është njëra prej këngëtareve më të dashura.

Jemi mësuar që në rrjetet sociale ajo të publikojë imazhe të shumta nga mbërmjet muzikore, përfshirë edhe dasma ku argëton të ftuarit.

Por, sot ajo ka zgjedhur që të publikojë një fotografi nga dasma e saj e mbajtur para 28 vjetësh.

E veshur në fustan të bardhë dhe me flokët kacurrrele, këngëtarja duket shumë bukur. Po ashtu vërehet edhe një numër i madh I mysafirëve në dasmën e saj.

“Ne vitin 1992 dita e marteses time,dhe me shume ka njerez poshte andej kah oborri 👌❤️ @halilhamzaj ❤️”, ka shkruar Osmani./21Media

https://www.facebook.com/RemzieOsmani/photos/a.112418685458265/3219665991400170/?type=3&theater