Këngëtarja e njohur, Remzie Osmani në muajin mars është bërë gjyshe për herë të parë. Djali i saj Hamza dhe reja Gëzimja u bërë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Emma.

Së fundmi, Remzija ka publikuar disa fotografi të bukura familjare, teksa ajo shfaqet duke e mbajtur në duar mbesën e vogël.

View this post on Instagram

Qoftë e bekuar çdo familje Amin!❤️

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Kujtojmë që, Hamza dhe Gëzimja dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar më 7 prill të vitit të 2019. Ata kanë organizuar një dasmë madhështore në Luxory Royal të Prizrenit, ku ishin të ftuar shumë fytyra të njohura./21Media