Remzije Osmani publikoi këngën e re

Remzije Osmani publikoi këngën e re

Për të gjithë dashamirët e muzikës së këngëtares Remzije Osmani ka një lajm të mirë. Ajo ka publikuar këngën e re “”Një pjesë shpirti”. Tekstin e këngës e ka bërë Agron Jashari, kurse muzikën dhe orkestrimin  Artan Kastrati.

Kënga është baladë dhe i dedikohet dashurisë, e për Remzinë duket se vitet nuk po ecin fare pasi që duket si vajzë e re ne videoklip.

Ndërkohë që ajo në mars të këtij viti ka publikuar edhe këngën “O nizam”./21Media