Renee ka gjetur një vend interesant për të fjetur

Renee ka gjetur një vend interesant për të fjetur

Të kesh prindër të famshëm, do të thotë që “automatikisht” edhe ti do të bëhesh një person pak a shumë i njohur për publikun dhe adhuruesit e prindërve të tu.

Në mesin e listës së fëmijëve të famshëm në vendin tonë është edhe Renee, vajza e dy artistëve, Nora Istrefi dhe Robert Berisha, shkruan rtv21.tv

Renee në fakt pëlqehet shumë nga adhuruesit e çiftit dhe shpesh herë shpërndahet nga personat e ndryshëm në rrjetet sociale.

Së fundmi, Roberti, ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet vajza e tij teksa fle në krahët e të atit, duket ky një vend i rehatshëm për të./21Media