"Një e gjysmë", titullohet projekti

“Një e gjysmë”, titullohet projekti

Reperi i famshëm holandez, Ali B në bashkëpunim me artistët tjerë, Poke dhe Judeska publikuan këngën me titull “Një e gjysmë”, projekt ky përmes së cilit kanë synim të vetëdijësojnë qytetarët se pse është e rëndësishme distanca sociale në këtë periudhë kur pandemia Covid19 ka pushtuar botën, transmeton 21Media

Mesazhi i tyre është që fansat ta shijojne këngën, të vallëzojnë, por gjithashtu luten që në emër të të gjithë vullnetarëve dhe mjekëve që po luftojnë kundër kësaj pandemie, të mbajnë distancën sociale prej një metër e gjysmë./21Media