Pamje shokuese

Pamje shokuese

Reperi dhe tekstshkruesi i mirënjohur amerikan, Gazzy Garcia, i njohur si Lil Pump, gjatë xhirimeve të klipit të ri u kafshua nga gjarpri.

Artisti publikoi një video nga shesh-xhirimet e klipit, ai po qëndronte i ulur në shkallë të bardha skenike, derisa dikush ja dorëzoi gjarprin në duar.

Pas disa sekondash, gjarpri e sulmoi Lil Pump dhe kështu ai filloi të bërtiste dhe e hodhi atë në tokë dhe gati sa su rrëzua nga shkallët, transmeton rtv21.tv

Fatmirësisht pësoi plagë të lehta. Në video dëgjohet duke thënë “shikoni dorën time!”./21Media