Ai po bëhet baba për herë të parë

Ai po bëhet baba për herë të parë

Reperi i njohur shqiptar, Lorik Shaqiri ndryshe i njohur me emrin artistik Blasta tregoi që po bëhet baba.

Blasta këtë lajm e kumtoi përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social, Instagram ku numëron mbi 11 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv

Pritet të lind më 06/06/2019 #djalë”, shkroi ai në mbishkrimin e fotografisë së publikuar.

 

View this post on Instagram

 

Expected release 06/06/2019 #boy👶🏻

A post shared by 🦁🇽🇰🇬🇧| London📍 (@blastaofficial) on

Blasta nuk ka shumë kohë që është zhvendosur në Londër për të jetuar prej ku publikon fotografi herë pas here.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🦁🇽🇰🇬🇧| London📍 (@blastaofficial) on

 

View this post on Instagram

 

Xany took me outter space

A post shared by 🦁🇽🇰🇬🇧| London📍 (@blastaofficial) on

Projekti i fundit muzikor i artistit është “Lema” në bashkëpunim me këngëtaren e njohur shqiptare, Adelina Berisha. “Lema” është publikuar në gusht të 2018-së dhe deri më tani numëron mbi 3 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media