Diddy flet për humbjen e ish të dashurës dhe nënës së fëmijëve të tij

Diddy flet për humbjen e ish të dashurës dhe nënës së fëmijëve të tij

Pasi reperi i njohur amerikan, Diddy theu heshtjen pë vdekjen e ish të dashurës së tij, modeles Kim Porter, ai ka vazhduar të ndajë fotografi me dashurinë e tij të vjetër, transmeton rtv21.

Image result for diddy kim porter

49-vjeçari ishte në lidhje me Kim mes viteve 1997 dhe 2007, ani pse lidhja e tyre nuk ishte gjithmonë stabile dhe pasoi me ndarje, Diddy kishte respekt dhe dashamirësi për të. Modelja ishte gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Kaliforni, pasi pësoi një sulm në zemër.

Related image

Related image

“Do ta rrisë familjen time, ashtu siç më ke mësuar. Do të dua përgjithmonë. NUK MUND TA BESOJ KËTË!!!!!” , shkruajti ai në një postim që bëri në llogarin e tij personale në Instagram. Ai gjithashtu postoi edhe foto të tjera të saj. Diddy dhe Porter kanë tre fëmijë së bashku: Christian, 20 vjeçar, and twins Jesse and D’Lila, 11 vjeçare./21Media

 

Image result for kim porter kids

Image result for kim porter kids