"Republika" bëhet nostalgjike

“Republika” bëhet nostalgjike

Aktorja Teuta Krasniqi e cila u bë e njohur për publikun me rolin e saj si “Republika” në serialin vendor “Çka ka shpija”,  ka rikujtuar fëmijërinë e saj përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Ajo i është rikthyer kujtimeve të fëmijërisë, duke përzgjedhur kështu një fotografi të shkrepur vite më parë,  ku ajo shfaqet bashkë me vëllain e saj të vogël.

“Unë dhe vëllai im”-ka shkruar Teuta sipër fotos e cila ka marrë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj./21Media

Me and my brother❤🙈

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutaa.krass) on