Reperi i njohur, Mc Beka ka publikuar projektin e tij të ri

Reperi i njohur, Mc Beka ka publikuar projektin e tij të ri

“Rexhe” titullohet kënga e re nga Mc Beka të cilës i ka bashkëngjitur edhe videoklipin.

Për tekstin e këngës së re, Mc Beka ka bashkëpunuar me Gjikon, ndërsa për videoklipin me produksionin Imagine Films.

Ndryshe “Sma dhe” është kënga e fundit e MC Bekës në bashkëpunim me Fatos Kryeziun./21Media