Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha  kanë vendosur që t’i japin vetes disa ditë pushim dhe të relaksohen në një vend luksoz, shkruan rtv21.tv

Ata udhëtuan në Dubai, nga ku Rezarta po publikon imazhe të bukura, ku shfaqet më e lumtur se kurr në përqafim të Ermalit.

Kujtojmë se, dashuria e Rezartes dhe Ermalit është bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hera./21Media