Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen finale të Ligës së Kampionëve

Juventus dhe Real Madrid shkojnë në pushim baras, duke lënë që gjithçka të vendoset në pjesën e dytë, shkruan rtv21.tv.

Rezultati momental është 1 me 1, dhe pas 15 minutave pushim skuadrat do të rikthehen për të vazhduar 45 minutat e dyta, dhe të fundit në qoftë se dikush shpallet fitues, nëse jo ndeshja do të vazhdojë me 2 pjesë prej 15 minutave, dhe nëse ende nuk ka fitues ai do të shpallet me penallti./21Media