Rihanna befason me përgjigjen

Rihanna befason me përgjigjen

Këngëtarja e njohur, Rihanna i ka kthyer përgjigjen fanses së saj e cila i ka kërkuar asaj ndihmë pasi ishte ndarë nga i dashuri dhe nuk ndihej mirë.

“Beso që kjo ndarje është një dhuratë në vetvete! Qaj nëse do, por nuk do qash përgjithmonë. Do dashurosh sërish dhe do të jetë edhe më bukur nga se kalove. Ndërkohë, mundohu të kënaqesh sa më shumë me veten” ia ka kthyer Rihanna fanses.

Kjo bisedë me tyre është shpërndarë në gjitha rrjetet sociale./21Media