Ka pak ditë që romanca e tyre u konfirmua, por Rihanna dhe A$AP Rocky duket se po e shijojnë romancën e re, pasi janë parë duke shëtitur krah për krah rreth qytetit të New York-ut.

Artistët kishin maska ​​për të mbrojtur veten dhe të tjerët mes përhapjes së pandemisë COVID-19 të Shteteve të Bashkuara.

Rihanna kishte veshur një palë pantallona të bardha dhe një xhup, këpucë të bardha dhe një xhaketë të jashtëzakonshme me ngjyrë krem.

Nën kapuçin e ngritur ajo mbante fytyrën e saj të fshehur.

Ndërkohë reperi gjithashtu ishte në një pamje kamuflazhi, veshur me një xhaketë me kapuç dhe një palë pantallona të gjelbra të ushtrisë.

Ndryshe, Rihanna dhe  A$AP bashkëpunuan në fillim të këtij viti në një fushatë promovuese për linjën e ‘Fenty Skin’, duke marrë pjesë në intervista të përbashkëta për revistat ‘Vogue’ dhe ‘GQ’ për promovimin.