Lavdërohet për veshje

Lavdërohet për veshje

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rihanna së fundmi është parë në Paris me veshje shumë elegante. Ajo kishte zgjedhur një palë xhinse dhe një xhaketë të markës së njohur “Denim”.

Edhe pse është lavdëruar për veshjen e saj ajo është kritikuar që kishte shtuar pak peshë, por një gjë e tillë nuk i ka bërë përshtypje Rihannës.

Ndryshe “Wild Thoughts” është kënga e fundit nga Rihanna e publikuar dy ditë më parë./21Media