“Ende nuk mund ta besoj…"

“Ende nuk mund ta besoj…”

Këngëtarja e njohur, Rihanna ka bërë një dedikim për legjendën e basketbollit, Kobe Bryant i cili vdiq më 26 janar në një aksident me helikopter, shkruan rtv21.tv

“Ende nuk mund ta besoj…ende nuk po mund t’i gjej fjalët e duhura. Po na mungon njeri. Zoti pastë mëshirë për familjen e Bryant dhe të familjeve që humbën më të dashurit e tyre!”, ka shkruar Rihanna në Instagram.

Në aksidentin e 26 janarit me helikopter, vdiq Kobe Bryant, vajza e tij dhe shtatë njerëz të tjerë./21Media