E bukur edhe pa grim

E bukur edhe pa grim

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna është e njohur për dukjet e saj ekstravagante dhe me shumë stil që të lënë gojëhapur.

Në paraqitjet e saj publike, koncerte,  ballina të revistave ajo gjithmonë di se si të tërheq vëmendjen e të gjithëve me kujdesin e madh që i kushton pamjes së saj.

Por, si duket  Rihanna  në jetën e përditshme, pa grim dhe me veshje të thjeshta këtë mund ta kuptoni pasi t’i shihni fotot më poshtë./21Media