Rihanna shfaqet për herë të parë pas lindjes dhe është nëna më “cool” që keni parë

Rihanna i është rikthyer jetës publike gati dy muaj pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë , një djalë, me këngëtarin A$AP Rocky .

Edhe pse shumë gra ndryshojnë stilin e tyre pas lindjes, qoftë për rehati, sepse kanë ndryshuar figurën ose për të lehtësuar ushqyerjen e foshnjës; kjo nuk ndodh me Rihannën, përcjell portali rtv21.tv

Këngëtarja, e cila pak ditë më parë publikoi një video ku promovonte një buzëkuq nga linja e saj Fenty Beauty , është parë në Londër e veshur me RiRi më shumë se kurrë. Ndërsa partneri i saj po i rregullonte flokët ek floktari, këngëtarja e Umbrella bisedoi me klientët e tjerë në mënyrë miqësore.

Po atë pasdite u kap nga disa fansa në audiencë në festivalin e muzikës Wireless, në të cilin Rocky ishte ylli kryesor. Për këtë rast, gjithashtu biznesmenja zgjodhi pantallona të zeza të ngushta të kombinuara me një xhaketë bomber në ngjyrë blu të kaltër të firmosur nga Prada , me kapuç të zbukuruar me pupla.

Si aksesorë, vathë rrathë, një zinxhir i trashë argjendi, një choker diamanti dhe syze Chanel të dekoruara gjithashtu me pupla të zeza.
Me flokët e lëshuar dhe të drejtë, këngëtarja u ra në qendër të vëmendjes në kryeqytetin britanik. /21Media

 

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button