Rrethi  i dytë i kupës evropiane të EHF në hendboll për femra, ballafaqon për të parën herë skuadrat kosovare.

Për të gjithë dashamirët e kësaj loje, simpatizues të skuadrave ndeshjet vijnë m komentim nga vendi i ngjarjes.

Sonte në orën 18:00 në palestrën e sporteve në Samadrexhë, dueli ndërmjet Vushtrrisë dhe Istogut, në transmetim të drejtpërdrejt në RTV21 plus.

Sonte takimi i parë ndërsa i kthimit pas një jave./21Media