Këngëtari i njohur shqiptar, Bertan Asllani, pas një pauze të madhe nga muzike, së shpjeti do të sjellë projektin e tij të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

“‘Fluturojm’ titullohet kënga me të cilën Bertani do të rithehet për fansat e tij. Këtë e bëri të ditur vet ai përmes një postimi në Instagram ku pulbikoi një pjesë nga kënga e tij, të cilën do ta sjellë edhe me videoklip.

 

View this post on Instagram

 

#Fluturojm Coming Soon 💀 @balkanerkan @lindon.b

A post shared by @ bertanasllani on

Bertani qe një kohë u shpërngul në shtetin e Turqisë, ku lansoi disa këngë në gjuhën turke si dhe filloi edhe profesionin e ri si aktor./21Media