Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptarë, Gili gjithmonë ia del të jetë e veçantë në muzikë e në stil,

Këngët e saj mbeten të paharruara që nga fillimi i karrierës, por të paharuara mbesin edhe veshjet unike dhe madhështore të Gilit.

Eleganca atë e shoqëron në çdo paraqitje, por vëmendje të publikuat kanë rrëmbyer dhe vazhdojnë të rrëmbejnë ende  fustanet që zgjedh me shumë kujdes, shkruan rtv21.tv

Më poshtë ju sjellim disa fotografi të përmbledhura nga paraqitjet e Gilit ku me fustanet e saj unik ajo thjesht duket përrallore. /21Media