Rina publikoi disa video

Rina publikoi disa video

Njëra ndër rep-artistet më të ndjekura shqiptare, Rina Balaj, edhe këtë herë nuk dështoi t’ju befasojë me ndryshimin e saj. Në disa storie që publikoi në Instagram, 19-vjeçarja tregoi se bëri një ndryshim në pamje dhe duket shumë bukur, shkruan rtv21.tv

 

Projekti i fundit i saj është “Ideal”, që e ka sjellë në bashkëpunim me Koston. Ky videoprojekt numëron mbi 5 milionë klikime./21Media