Rina e zonja edhe në kuzhinë

Rina e zonja edhe në kuzhinë

Rina Balaj ishte ndër personazhet më të komentuara të vitit 2019.

Talenti, bashkëpunimet, largimi nga On Records e deri tek lidhja e saj e parë publike, ishin temat me të cilat Rina mbuloi faqet rozë, shkruan rtv21.tv

Reperja ka treguar se është e zonja edhe në kuzhinë. Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe nga kuzhina e shtëpisë së saj, teksa ka gatuar për familjen.

Ylli i hitit “Gigi” kishte përzgjedhur të gatuaj një recetë italiane, pasta me sos domatesh.

Teksa po gatuante, Rina e veshur me motive festive, nuk përtoi as të kërcejë.

Kujtojmë se Rina dhe i dashuri i saj Sin Boy në fund të muajit dhjetor paralajmëruan projektin e ri muzikor. Poashtu ata publikuan në rrjetet sociale edhe një fotografi nga shesh-xhirimet e videoklipit të ri./21Media