Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, ka treguar se sot janë bërë 3 vjet që kur e publikoi këngën e saj të parë.

Rina me këtë rast ka bërë një premtim për fansat e saj.

“3 vite më parë publikova këngën time të parë. Falenderoj të gjithë njerëzit që më mbështetën dhe besuan në rrugëtimin tim. S’do t’ju zhgënjej kurrë! E bekuar!”, ka shkruar Rina krahas video së publikuar në InstaStory.

Ndryshe, “Zjarr” është projekti i fundit muzikor nga Rina. Kënga e publikuar më 20 nëntor deri tani ka arritur mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media