Rina gëzon fansat me lajmin e fundit

Rina gëzon fansat me lajmin e fundit

Rep-artistja e njohur, Rina Balaj, ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë me album, shkruan rtv21.tv

Rina përmes një postimi në rrjetin social Instagram ka treguar se ka gati 20 projektet të reja muzikore.

“2o këngë, 1 album. Vetëm unë dhe Sin Boy”, ka shkruar Rina krahas fotografisë në InstaStory./21Media