Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, ka paralajmëruar fansat se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.

“California” mban titullin kënga e re nga Rina.

“Së shpejti”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj në rrjetin social Instagram.

Në rrjetet sociale është publikuar një pjesë e këngës së re të Rinës “California”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @mtvks

Ndryshe, “Bad Rosita” është projekti i fundit muzikor nga Rina. Kënga është publikuar më 16 mars dhe deri tani ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube./21Media