Po vjen diçka e re nga Rina

Po vjen diçka e re nga Rina

Njëra ndër rep-artistet më të ndjekura shqiptare, Rina Balaj, ka paralajmëruar fansat e saj se po bëhet gati për diçka të re, shkruan rtv21.tv

“Kam heshtur për ca kohë…tash koha jeme ka ardh”, ka shkruar Rina krahas videos së publikuar në  rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 460 mijë ndjekës.

Projekti i fundit nga Rina është “Ideal”, që e ka sjellë në bashkëpunim me Koston. Kjo këngë është publikuar më 21 korrik dhe deri tani numëron mbi pesë milionë klikime në Yotube./21Media