Këngëtarja e njohur, Rina Balaj sonte publikoi bashkëpunimin me Sin Boy.

“GG” titullohet kënga, të cilën artistët e publikuan me videoklip, shkruan rtv21.tv

Përveç këtij projekti, Rina Balaj dhe Sin Boy kanë publikuar edhe albumin e përbashkët “MM)./21Media