Ky nuk është bashkëpunimi i parë për Rinën dhe Sin Boy

Ky nuk është bashkëpunimi i parë për Rinën dhe Sin Boy

Rep-artistja e njohur, Rina Balaj ka bërë të ditur se është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Rina po vjen në bashkëpunim me të dashurin e saj Agustin Gega i njohur me emrin artistik Sin Boy, shkruan rtv21.tv

Reperja nuk ka bërë të ditura detaje rreth projektit që po punon.

“Kënga e re, kur?”, ka shkruar Rina krahas fotografisë që ka publikuar në rrjetin social Instagram në të cilën shfaqet pranë Sin Boy.

 

View this post on Instagram

 

Konge e re?????? @isyourboysinboy when?

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

“Gigi” dhe “Meredith” janë dy bashkëpunimet që Rina dhe Sin Boy kanë sjellë më parë./21Media