PZAP refuzon ankesën e VV-së për numërimin e 392 pakove të fundit me fletëvotime të diasporës

PZAP refuzon ankesën e VV-së për numërimin e 392 pakove të fundit me fletëvotime të diasporës

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve në mesditë përfundoi procesi i rinumërimit të 1407 vendvotimeve për të cilat kishte vendosur Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, theksoi se rezultati final më së largu do të bëhet i ditur nesër, por që nuk theksoi ndonjë kohë./21Media